• Нд. Жов 2nd, 2022

Дизайн ЗМІ

ВідРедакція

Чер 1, 2020

Бажаєш навчитися створювати дизайн газет і журналів, навчитися створювати власні сайти?

Курс передбачає вивчення основ дизайн композиції, правил та інструментів верстки (створення) засобів масової інформації (ЗМІ) усіх видів. У доступній формі пояснюється роль і значення кожного елементу видання і принцип їх створення.

Курс складається із таких тематичних модулів:

Модуль 1. Як розробити власне медіа ( 8 тижнів)
Вивчаємо: Принципи роботи друкованих та інтернет-ресурсів, технології,основні поняття дизайну, основи композиції, етапи розробки медіа.

Створюємо: Розробляємо ідею (концепцію)медіа, створюємо оригінальний (не шаблонний) дизайн-макет, плануємо контент (наповнення) та етапи розробки.

Результат: Концепція і контент медіа підготовлений для подальшої розробки .

Модуль 2. Дизайн медіа (8 тижнів)
Вивчаємо: Основні поняття дизайну,правила макетування і верстки інтернет ресурсів. Основи роботи із графічними редакторами Adobe Photoshop та Adobe Illustrator.

Створюємо: Макети сайтів, обробка, монтаж та підготовка ілюстративного матеріалу для медіа.

Результат: Макет власного медіапроекту, підготовлений контент.

Модуль 3. Верстка медіа (8 тижнів)
Вивчаємо: Розробка оригінал-макетів медіа. Принципи верстки. Правила та вимоги до верстки. Модульні сітки, шаблонна верстка,автоматизована верстка. Програмні засоби для верстки медіа Adobe InDesign та Adobe Dreamweaver.

Робимо: Верстаємо медіа відповідно до розробленого макету на сучасних настільних видавничих системах. Тестуємо та перевіряємо верстку.

Результат: Власний медіа проект за обраною тематикою та в обраному медіажанрі.

Модуль 4. Технології промоції та поширення медіа. Ребрендінг (8 тижнів)
Вивчаємо: Специфіку сприймання інформації різною аудиторією. Технології, принципи поширення та популяризації медіа. Основи професійної роботи у соціальних мережах, сервісах медіа аналітики. Ребрендінг.

Створюємо: Готуємо проекти до публікації . Публікуємо власні медіа. Шукаємо цільову аудиторію, поширюємо та популяризуємо власні проекти. За потреби робимо корективи в дизайні чи ребрендінг.

Результат: Функціонуюче власне медіа. Цільова аудиторія. Фідбек.


Викладач:
Ситник Олексій Валерійович
(Пн. 16.00-17.45
Сб. 10.00-13.45)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *