Міський конкурс шкільних газет «Прес-бій»

1 лютого 2018 року Рада старшокласників «Лідер» Солом’янського району, прес-центр Авіакосмічний Ліцей НАУ та Спеціалізованої школи ім. М. Рильського №7 взяли участь у міському конкурсі шкільних газет «Прес-бій». Цей проект інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕСС» у цьому році щойно стартував і надалі проходитиме ще в 3 відбіркові етапи: конкурс фотографів, дизайнерів, редакторів та фінал на найкращу шкільну редакцію столиці.

За участі Міського інформаційного активу до конкурсу долучилися молодь з 19-ти шкільних редакцій столиці. Понад сто учасників боролися за звання кращого юного кореспондента міста. Представники редколегій показали свої знання в сфері журналістики, відповідаючи на питання вікторини, продемонстрували навики написання репортажу і блиснули своєю кмітливістю під час прес-конференції з представниками Центру «New Skills» Київського Палацу дітей та юнацтва, методистом з навчально-профорієнтаційної роботи Людмилою Голубенко, практичним психологом Альоною Бурмак та журналістом «1+1 медіа» Юлею Скоробогач.

Серед лідерів-старшокласників Солом’янського району активну участь взяли: Angelina Lenartovich (Ангеліна Ленартович), голова прес-центру РС «Лідер», Анастасия Ходак(Анастасія Ходак), президент лідерської самоорганізації Спеціалізованої школи ім. М. Рильського №7, Andrew Zheltov (Андрій Желтов), президент лідерської самоорганізації Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ, Вика Александрова (Вікторія Горжій), лідер Солом’янського району, Хана Халил (Хана Халіл Ала Ель-Діг), Николай Кравченко(Микола Кравченко), Николай Шмундыр (Микола Шмундир), Анастасия Авдеенко (Анастасія Авдєєнко), Denis Shkut (Денис Шкут) та Маргарита Шатковська, представники прес-центру та парламенту АКЛ НАУ. 

Ми щиро вдячні Інформаційно-творче агентство "ЮН-ПРЕС" в Київський Палац дітей та юнацтва за таку надану нам можливість прийняти участь в цьому конкурсі! 

Особливу подяку хочеться виловити організатору конкурсу Оксані Миколаївні Гаврилюк, координатору шкільної преси м. Києва. 

З величезним задоволенням готуємося до ІІ етапу – конкурсу фотокореспондентів, що відбудеться 15.02.2018 року та до ІІІ етапу, конкуру дизайнерів, що відбудеться 27.02.2018.