Медіадизайн

Бажаєш навчитися створювати дизайн газет і журналів, навчитися створювати власні сайти?

Медіадизайн (медійний дизайн) (від англ. mediadesign — media, design) — це перспективний професійний напрямок у медіагалузі, у який включено художньо-технічне оформлення різних видів медіа та подання інформації з урахуванням ергономіки роботи з інформаційними джерелами та сервісами, функціональних можливостей подання інформації, естетики візуальних форм її представлення та психологічних критеріїв сприйняття її людиною. 

Курс складається із таких тематичних модулів:

Модуль 1. Як розробити власне медіа  ( 8 тижнів) 

Вивчаємо:  Принципи роботи друкованих та інтернет-ресурсів, технології,основні поняття дизайну, основи композиції, етапи розробки медіа.

Створюємо: Розробляємо ідею (концепцію)медіа, створюємо оригінальний (не шаблонний) дизайн-макет, плануємо контент (наповнення) та етапи розробки.

Результат: Концепція і контент медіа підготовлений для подальшої розробки .

 


Модуль 2. Дизайн медіа (8 тижнів)

Вивчаємо:  Основні поняття дизайну,правила макетування і верстки інтернет ресурсів. Основи роботи із графічними редакторами Adobe Photoshop та Adobe Illustrator. 

Створюємо:  Макети сайтів, обробка, монтаж та підготовка ілюстративного матеріалу для медіа.

Результат: Макет власного медіапроекту, підготовлений контент.


Модуль 3. Верстка медіа (8 тижнів)

Вивчаємо:  Розробка оригінал-макетів медіа. Принципи верстки. Правила та вимоги до верстки. Модульні сітки, шаблонна верстка,автоматизована верстка. Програмні засоби для верстки медіа Adobe InDesign та Adobe Dreamweaver.

Робимо:  Верстаємо медіа відповідно до розробленого макету на сучасних настільних видавничих системах. Тестуємо та перевіряємо верстку. 

Результат: Власний медіа проект за обраною тематикою та в обраному медіажанрі.

Модуль 4. Технології промоції та поширення медіа. Ребрендінг (8 тижнів)

Вивчаємо:  Специфіку сприймання інформації різною аудиторією. Технології, принципи поширення та популяризації медіа. Основи професійної роботи у соціальних мережах, сервісах медіа аналітики. Ребрендінг.

Створюємо:  Готуємо проекти до публікації . Публікуємо власні медіа. Шукаємо цільову аудиторію, поширюємо та популяризуємо власні проекти. За потреби робимо корективи в дизайні чи ребрендінг.

 

Результат: Функціонуюче власне медіа. Цільова аудиторія. Фідбек.