В ІТА «ЮН-ПРЕС» відбулася журналістська вітальня  «Жінки України, які змінюють історію». Історія зберегла для нас імена багатьох українок, які змінили історію не лише України, а й світу. В гості до юних журналістів завітали успішні жінки, які своєю працею, своєю громадянською позицією змінюють історію країни.

2-ГО БЕРЕЗНЯ в Києві стартував наймасштабніший виставковий проект - у «Мистецькому Арсеналі» розпочав свою роботу перший в Україні Музей новин, присвячений 20-річчю телевізійної служби новин. За словами генерального директора 1+1 media Олександра Ткаченка, таких спроб проаналізувати історію України крізь призму головних новин країни ще не було. Вражаючу експозицію, котра розмістилась у 10-ти виставкових залах на площі 3400 квадратних метрів, склали понад 100 експонатів з новітньої історії України, котрі свого часу були ключовими в програмі ТСН.

Педагоги та вихованці агентства «ЮН-ПРЕС» відвідали найстаріший навчальний заклад України – Національний університет «Острозьку академію». До академії юні журналісти завітали на запрошення партнера агентства, керівника «Школи універсального журналіста», викладача кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» головного редактора Видавничого дому «ОГО», Віталія Голубєва. Знайомство з академією розпочалося з екскурсії закладом, який нещодавно відзначив 440 років від дня заснування.

30 січня у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся Вернісаж “Я обираю професію”, на якому були представлені різні напрями підготовки Центру профільного навчання і допрофільної освіти “New Skills”. В залі зібралися майбутні фахівці, представники творчої та ініціативної молоді Києва.