ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 5 «ГАНЯЙСЯ У СВОЄ ЗАДОВОЛЕННЯ!» ЯК СТАТИ ПІД ВІТРИЛО.

Для тих, хто мріє приборкати вітер і хвилі

Завтра, 7 вересня – урочисте закритття Чемпіонату України з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат. Вітрильна регата – 2020 на Київському водосховищі добігає свого кінця. Роз’їдуться юні яхтсмени, повезуть додому перемоги, досвід, нові знайомства та незабутні спогади про чергові випробування на дружбу, довіру й уміння порозумітися зі стихіями – вітром і водою.

А юні репортери ІТА ЮН-ПРЕС Київського Палацу дітей та юнацтва, між тим, провели цікаве опитування для тих, хто тільки мріє приборкати вітер і хвилі.«ЯК СТАТИ ПІД ВІТРИЛО»: поради новачкам від бувалих.

Правильно розподіляти свою енергію та знання, щоб поєднати силу, навички і розум.

Довіряти тренерові, дослухатися до його порад.

Побороти страх перед стихіями – водою й вітром.

Любити свою яхту.

Обладнати яхту та вийти на воду.

Зібрати дружну команду, де пануватиме довіра. Катерина Варакса з Миколаєва – капітан у мріях, чемпіонка у реальності – ділиться своїм трирічним досвідом та знаннями з юною, але досвідченою репортеркою – Катериною Шаповаленко з гуртка «Телережисура» ІТА ЮН-ПРЕС про свої нелегкі будні й спортивні мрії і плани: «Шкоти потрібні, щоб управляти парусом, балон – аби судно в жодному разі не втопилось, а учасник має пересідати із борта на борт».

«Перший рік тренувань у залі, на воді та в басейні шість разів на тиждень був найважчим. Не кожен входить у такий ритм і продовжує цим займатися» – каже дівчина, з легкістю розсікаючи хвилі Київського моря на своїй яхті. Судно – підписане. Воно їй дісталося на автомобілі з Одеси у якості подарунка для їхньої команди. Ця яхта вже стала для Катерини другою домівкою, бо у літній сезон вона може провести на ній вісім годин. «У майбутньому хочу стати капітаном крейсерської яхти. Разом із подругою ловити хвилі і відмічати точки на карті» – це із масштабних планів дівчини. Із найближчого – планує здобути чергову перемогу в чемпіонаті.

Юні учасники з команди Харкова красиво й точно підмітили, що парусний спорт, як пісня – ГАРНО ЗАСПІВАЄШ – ДАЛЕКО ЗАПЛИВЕШ! А ми щодня бажаємо учасникам нових звершень і перемог!

ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 5. Як стати під вітрило

ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 5«ГАНЯЙСЯ У СВОЄ ЗАДОВОЛЕННЯ!» ЯК СТАТИ ПІД ВІТРИЛО. 🇺🇦⛵️💨Для тих, хто мріє приборкати вітер і хвилі 🏆🏆Завтра, 7 вересня – урочисте закритття Чемпіонату України з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат. Вітрильна регата – 2020 на Київському водосховищі добігає свого кінця. Роз’їдуться юні яхтсмени, повезуть додому перемоги, досвід, нові знайомства та незабутні спогади про чергові випробування на дружбу, довіру й уміння порозумітися зі стихіями – вітром і водою.А юні репортери ІТА ЮН-ПРЕС Київського Палацу дітей та юнацтва, між тим, провели цікаве опитування для тих, хто тільки мріє приборкати вітер і хвилі.«ЯК СТАТИ ПІД ВІТРИЛО»: поради новачкам від бувалих.✌️ Правильно розподіляти свою енергію та знання, щоб поєднати силу, навички і розум.✌️ Довіряти тренерові, дослухатися до його порад.✌️ Побороти страх перед стихіями – водою й вітром.✌️ Любити свою яхту.✌️ Обладнати яхту та вийти на воду.✌️ Зібрати дружну команду, де пануватиме довіра.Катерина Варакса з Миколаєва – капітан у мріях, чемпіонка у реальності – ділиться своїм трирічним досвідом та знаннями з юною, але досвідченою репортеркою – Катериною Шаповаленко з гуртка «Телережисура» ІТА ЮН-ПРЕС про свої нелегкі будні й спортивні мрії і плани: «Шкоти потрібні, щоб управляти парусом, балон – аби судно в жодному разі не втопилось, а учасник має пересідати із борта на борт».«Перший рік тренувань у залі, на воді та в басейні шість разів на тиждень був найважчим. Не кожен входить у такий ритм і продовжує цим займатися» – каже дівчина, з легкістю розсікаючи хвилі Київського моря на своїй яхті. Судно – підписане. Воно їй дісталося на автомобілі з Одеси у якості подарунка для їхньої команди. Ця яхта вже стала для Катерини другою домівкою, бо у літній сезон вона може провести на ній вісім годин. «У майбутньому хочу стати капітаном крейсерської яхти. Разом із подругою ловити хвилі і відмічати точки на карті» – це із масштабних планів дівчини. Із найближчого – планує здобути чергову перемогу в чемпіонаті.Юні учасники з команди Харкова красиво й точно підмітили, що парусний спорт, як пісня – ГАРНО ЗАСПІВАЄШ – ДАЛЕКО ЗАПЛИВЕШ! А ми щодня бажаємо учасникам нових звершень і перемог! 🏆🏆🏆Відео Ручко Олександра#КПДЮ #ІТАЮНПРЕС#Київський_Палац_дітей_та_юнацтва#Департамент_освіти_і_науки#30роківЮНПРЕСу#КМДА

Опубліковано Інформаційно-творче агентство "ЮН-ПРЕС" Неділя, 6 вересня 2020 р.

Відео Ручко Олександра

#КПДЮ #ІТАЮНПРЕС #Київський_Палац_дітей_та_юнацтва #Департамент_освіти_і_науки #30роківЮНПРЕСу #КМДА