• Пн. Чер 27th, 2022

Ангели тримаючи небо

ВідАдміністратор

Лют 21, 2020

Вшанувати пам’ять загиблих прийшло безліч людей, рідні та знайомі. Віддати шану прийшли й вихованці ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва, які на знак пам’яті пов’язали ангелів, створених власноруч молодшими вихованцями Палацу, як символ вічної пам’яті та Слави Героям Євромайдану.


20 лютого 2014 року – день , що залишив свій відбиток в історії назавжди…

В ці дні шість років тому під час революції Гідності на Майдані загинули люди, яких потім назвуть Небесною Сотнею, хоча їх було більше…

Птахи тут не співають,

Тут кулі в деревах живуть.

Тут серце моє завмирає,

Квіти героям несуть…

Алея Героїв Небесної Сотні миготіла тихим вогнем лампад та квітами. Фотографії загиблих, вірші та люди, які згадували ті страшні дні .Час зупинився На очах сльози, а в повітрі – туга.

Чоловік, що стояв обабіч алеї, розповів історію наймолодшого загиблого Героя. Назар Войтович – так звали хлопця, якому було 17 років. Народився в Тернопільській області, навчався в дизайнерському коледжі на 3 курсі, єдина дитина в сім’ї.

Він, як і всі загиблі, прагнув відкритості, свободи і честі. Прибув до Києва о 8 годині ранку, а через 2 години на телефоний дзвінок мами відповіла волонтерка. Хлопця вже не було в живих. Життя юнака забрала куля зі снайперської зброї. Таке коротке молоде життя, віддане за Україну…

Про це варто знати і говорити.

Підготувала: Дарина Гергель, вихованка ІТА “ЮН-ПРЕС” КПДЮ

Світлини: Єлизавета Барилик, Олександр Ручко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *