УСІМ! УСІМ! УСІМ! ВіІДКРИВАЄМО ФЕСТИВАЛЬ!

#ПРЕС_ВЕСНА
#ФЕСТИВАЛЬ_ВІДКРИТО

Шановні учасники, колеги, партнери та друзі, ще мить і ХVIII Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» за темою: «2020: Моя країна в смартфоні» буде оголошено відкритим.

В умовах, у яких доводиться нині проводити наш Фестиваль, захотілося риторично запитати: «Що рухає нами в цьому світі? Що не дозволяє відступити перед обставинами, які диктує життя?» Це ― сила нашої журналістської єдності, яка за ці роки стала для всіх надійною основою професіоналізму, а ще – прагнення поділитися досвідом, відчути свято разом!

І, найголовніше, відповідальність перед юними учасниками і переможцями. Журналістика спрямовує нас повсякчас прагнути більшого й досягати результатів, навіть якщо умови, у яких доведеться працювати, несподівані. Навпаки, це лише додає драйву. Бо журналісти, часто і є першопрохідцями на лініях, де щось важливе відбувається вперше».

Цього року ми вперше «фестивалимо» онлайн. Це ― виклик, але не привід засмучуватися! Тому просимо сміливо ставати учасниками і учасницями Фестивалю! Надихайте нас вашими відгуками, коментарями, дописами, діліться відео та світлинами. Долучайтеся до майстер-класів.

Отже, нас чекають – три доби знань, спілкування, творчості та журналістики, 800 учасників, а значить – нових друзів, партнерів та колег, 16 регіонів України та 7 країн світу – можливість порівнятися традиціями!

Гарного всім перебування на нашому Фестивалі! Нехай кожен з нас віднайде для себе щось значиме та особливе на цій ПРЕС-ВЕСНІ 2020!

Dariya Bilokobylska
та вихованці гуртка «Юні репортери»
ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ