• Нд. Чер 4th, 2023

ВЕЛИКИЙ ФІНАЛ ПРЕС-ВЕСНИ !

ВідРедактор

Чер 2, 2021

#ВідлунняПРЕСВЕСНИ

До дня журналіста України відбулося нагородження киян: володарів призових місць, лауреатів спецпремії та переможців онлайн-редакції “Інфоманія”

XІX Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». 

Щирі вітання та подяки від організаторів звучали на адресу співорганізаторів та партнерів, юних журналістів та професіоналів, медіатренерів та педагогів з медіадисциплін – усім, хто долучився до цьогорічного фесту та допоміг в його реалізації. 

Юні й дорослі журналісти, літератори, телевізійники, фотографи, радіожурналісти, блогери, медіа-педагоги «відтелеграмили», “відфейсбучили”, “відінстаграмили”, “відютюбили”, “відгуглили”, відфестивалили в змішаному форматі!

Впродовж трьох місяців на пошту Фестивалю приходили роботи, на конкурс у 10 номінаціях у сфері медіа: “Літературний твір”, “Газета, “Журналістська робота”, “Нові медіа”, “Медіа-проект”, “Відеоробота”, “Фоторепортаж”, “Радіоробота”, “Традиції та новаторство”, “Голос покоління Z”. Зареєстровано 474 роботи з різних регіонів України. А також із Білорусі, Узбекистану, Казахстану, Польщі, Словенії, Чехії та Нідерландів. Члени журі одностайно відзначили високий професійний рівень виконання, креативність задумів та командну роботу.

ПІД ЧАС ФЕСТИВАЛЮ БУЛО ВІДЗНАЧЕНО 45 ПЕРЕМОЖЦІВ (1-3 місце):

та понад 50 ЛАУРЕАТІВ СПЕЦПРЕМІЙ:

До 20 переможців конкурсу для юних репортерів фестивалю онлайн редакції #Інфоманія2021

Вітали юних журналістів, фотографів, блогерів, майстрів мікрофону й телекамери з регіонів України та багатьох країн світу віртуально.

Для учасників та гостей працювали творчі вітальні від професіоналів ― знаних журналістів, блогерів та медіатренерів. Вони поділилися лайфхаками як не розповсюджувати фейки і створювати якісний контент, провели майстер-класи, вебінари та багато іншого.

Протягом двох перших днів незмінно працювала онлайн-редакція #Інфоманія2021. Ви слідкували за подіями фестивалю онлайн та фіксували спостереження у своїх матеріалах. Ваші індивідуальні та командні тексти, фото/відео/радіо роботи розлетілися через соцмережі по усьому світу. 

Знайти їх можна було за #інфоманія 2021 та #infomania2021. Усі їх оцінило компетентне журі і  автори кращих з них стали переможцями онлайн-редакції «ІнфоМанія»

Нестандартно пройшла й церемонія нагородження – переможці отримали довгоочікувані дипломи в електронному форматі, а кубки та призи по завершенню фесту будуть розіслані за вказаними адресами. 

Окрім нагород та нового досвіду юні медійники традиційно отримали унікальну можливість вступити до вітчизняних та міжнародних профільних вишів на пільгових умовах (за сертифікатами зі знижкою для переможців). Адже незмінний девіз Фестивалю – «Стань студентом у травні!».

До зустрічі на ХХ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”!

ЗАВЖДИ З НАМИ:

Організатори та співорганізатори Фестивалю-конкурсу: Київський Палац дітей та юнацтва, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національна спілка журналістів України, Державний комітет телебачення та радіомовлення України, Національна спілка письменників України та Міжнародна громадська організація «Академія Української преси».

Виші-партнери Фестивалю-конкурсу: 

  • Київський Національний Університет Культури і Мистецтв; 
  • Київський університет ім. Бориса Грінченка;
  • Київський Міжнародний Університет;
  • Університет державної фіскальної служби України;
  • Таврійський Національний університет ім. В.І. Вернадського;
  • Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука.