ВЕЛИКИЙ ФІНАЛ ПРЕС-ВЕСНИ !

#ВідлунняПРЕСВЕСНИ

#30роківЮНПРЕСУ

У День журналіста України відбулося фінальне нагородження Лауреатів спецпремії легендарного XVІІІ Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Це нагорода для тих, чиї конкурсні роботи увійшли до 20-ти найкращих. 

Щирі вітання з професійним святом та подяки від організаторів звучали на адресу співорганізаторів та партнерів, юних журналістів та професіоналів, медіатренерів та педагогів з медіадисциплін – усім, хто долучився до цьогорічного фесту та допоміг в його реалізації. 

В своє повноліття журналістський Фестиваль був щедрим на нагороди. Роботи, які надійшли на адресу конкурсу, перевершили усі сподівання. Члени журі одностайно відзначили високий професійний рівень виконання, креативність задумів та командну роботу. 

Визначити кращих серед кращих було непросто: понад 800 робіт з 16 регіонів України та 7 країн світу: Франції, Білорусі, Польщі, Чехії, Нідерландів, Узбекистану, Молдови. 

ПІД ЧАС ФЕСТИВАЛЮ БУЛО ВІДЗНАЧЕНО:

42 переможці (1-3 місця) заочного конкурсу фестивалю

Понад 60 лауреатів спецпремій

12 переможців конкурсу для юних репортерів фестивалю онлайн редакції #Інфоманія: 2020

Учасники змагались у 10 номінаціях: «Літературний твір», «Газета», «Журналістська робота», «Нові медіа», «Медіа-проект», «Відеоробота», «Фоторепортаж», «Радіоробота», «Традиції та новаторство», «Голос покоління Z». 

Найбільше конкурсних робіт журі отримали з Дніпропетровської, Полтавської, Чернівецької, Запорізької, Хмельницької та Київської областей.

Серед номінацій, за кількістю надісланих робіт традиційно фаворитами стали «Журналістська робота» та «Фоторепортаж». Несподівано, враховуючи особливі умови проведення фестивалю у режимі онлайн, трійку лідерів доповнила номінація «Відеоробота».  

В умовах карантину покращилась якість робіт технічного спрямування: фото, аудіо та відеоматеріалів. Фаховістю й оригінальністю відзначились також і роботи у нових номінаціях «Медіапроєкт», «Традиції і новаторство» та «Голос покоління Z», де конкурсанти ділилися власним досвідом та напрацюваннями.  

Вітали юних журналістів, фотографів, блогерів, майстрів мікрофону й телекамери з регіонів України та багатьох країн світу віртуально.

Для учасників та гостей працювали творчі вітальні від професіоналів ― знаних журналістів, блогерів та медіатренерів. Вони поділилися лайфхаками як не розповсюджувати фейки і створювати якісний контент, провели майстер-класи, вебінари та багато іншого.

Охочі познайомитись з Києвом мали нагоду стати учасниками віртуальної екскурсії ― «Київ Європейська столиця».

Протягом двох перших днів незмінно працювала онлайн-редакція #Інфоманія2020. Учасники надсилали свої матеріали на теми, присвячені 30-річчю ІТА «ЮН-ПРЕС» і не тільки, ділилися враженнями від нового формату цьогорічного фестивалю, згадували цікаві моменти з минулих років під час перебування на фестивалі, участі в конкурсі тощо.

Опубліковано Інформаційно-творче агентство "ЮН-ПРЕС" Неділя, 17 травня 2020 р.

Нестандартно пройшла й церемонія нагородження – переможці отримали довгоочікувані дипломи в електронному форматі, а кубки та призи по завершенню фесту будуть розіслані за вказаними адресами. 

Окрім нагород та нового досвіду юні медійники традиційно отримали унікальну можливість вступити до вітчизняних та міжнародних профільних вишів на пільгових умовах (за сертифікатами зі знижкою для переможців). Адже незмінний девіз Фестивалю – «Стань студентом у травні!».

Фінальним акордом Фестивалю була презентація нових проєктів інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ до яких можуть долучатися усі охочі.

До нових зустрічей друзі!

Переглянути вищезгадані відеоматеріали можна буде на інтернет-ресурсах ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ у записі: 

Facebook https://www.facebook.com/yunpres

Instagram: https://www.instagram.com/yun_press_palace/

сайт агентства http://yunpress.kiev.ua/press-vesna/.

ЗАВЖДИ З НАМИ:

Організатори Фестивалю-конкурсу: Київський Палац дітей та юнацтва, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

Співорганізатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Національна спілка журналістів України, Державний комітет телебачення та радіомовлення України, Академія української преси, Національна спілка письменників України тощо. 

Виші-партнери Фестивалю-конкурсу: 

  • Київський Національний Університет Культури і Мистецтв; 
  • Київський університет ім. Бориса Грінченка;
  • Київський Міжнародний Університет;
  • Університет державної фіскальної служби України;
  • Таврійський Національний університет ім. В.І. Вернадського
  • Українсько-американський університет Конкордія