Онлайн-редакція «ІНФОМАНІЯ»

СПИСОК

переможців

Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики

«Прес-весна на Дніпрових схилах» 2021

ГРАН-ПРІ

Команда «НЕФОРМАТ» студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

Категорія «НОВІТНІ МЕДІА»

І місце

Команда «ІРПІНЬ TIME» Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

Категорія «ВІДЕО»

І місце

Команда студії дитячого телебачення «НОВІ на TV» Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості, Харківська обл.

Команда Обласного будинку художньої творчості м. Миколаєва

ІІ місце

Анна ОСТАНІНА, вихованка ТО «Школа журналіста» Лиманського міського Центру позашкільної роботи Лиманської міської ради, Донецька обл.

ІІІ місце

КОМАНДА факультету зв’язків з громадськістю і журналістики Київського національного університету культури і мистецтв

Категорія «ФОТО/ЗОБРАЖЕННЯ»

І місце

Даря ДМИТРИШИНА, вихованка гуртка «Телекореспондент», ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ

ІІ місце

Ангеліна ЧУМАК, вихованка ТО «Школа журналіста» Лиманського міського Центру позашкільної роботи Лиманської міської ради, Донецька обл.

ІІІ місце

Валерія САРЖЕВСЬКА, вихованка ТО «Школа журналіста» Лиманського міського Центру позашкільної роботи Лиманської міської ради, Донецька обл.

Клуб юних кореспондентів, КЗПО «Кременчуцький міський будинок дитячої та юнацької творчості»

Категорія «ТЕКСТ»

І місце

Сніжана РОЗСУДОВСЬКА, команда «Ірпінь Time» Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

ІІ місце

Анастасія ПАНКРАТОВА, команда «Неформат» студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

ІІІ місце

Анастасія ДРОЗД, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

Команда «Крила України» Авіакосмічного ліцею ім. Ігоря Сікорського НАУ, м. Київ

Категорія «ІЛЮСТРАЦІЯ»

І місце

Антон і Богдан КРИВОРУЧКО, команда «Ірпінь Time» Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

Категорія «ВІРШ»

І місце

Катерина ПРОЦЬКО, вихованка Клубу юних кореспондентів КЗПО «Кременчуцький міський будинок дитячої та юнацької творчості», Полтавська обл.

ІІ місце

Поліна ТКАЧЕНКО, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

ІІІ місце

Даша КОВБАСЮК, Криворізька гімназія №99, Дніпропетровська обл.