ЛАУРЕАТИ СПЕЦПРЕМІЙ

ХІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Номінація «ГАЗЕТА»

Редакційна колегія видання «ГАЗЕТА СЗШ № 121» середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 121, м. Київ 

Редакційна колегія видання «БЕЗ СЕКРЕТІВ» школи журналістики Рівненського міського палацу дітей та молоді

Редакція газети «ТВОРЧИЙ ЕКСПРЕС» гуртка «Школа журналістики» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського р-ну, м. Миколаїв

Редакція газети «71 КІЛОМЕТР» Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №71, Дніпропетровська обл.

Редакція газети «МАКСИМУМ» гуртка журналістики КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної»

Редакція газети «ШКІЛЬНИЙ СВІТ» Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст. N 126, Дніпропетровська обл.

Редакція газети «СТРІЧКА ПОДІЙ» Калитянської ЗОШ І-ІІІ ст., смт. Калита, Київська обл.

Номінація «ТРАДИЦІЇ І НОВАТОРСТВО»

Євгенія АБОЛМАСОВА, керівник медіа-центру «Зоряний TV» КНП «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Світлана БАРТОШКО, керівник гуртка «Журналістська майстерність» гімназії біотехнологій № 177, м. Київ

Номінація «ФОТОРЕПОРТАЖ»

Мілана НАЗЮТА, вихованка студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

Катерина СИНЄЛЬНИКОВА, вихованка Центру воєнно-патріотичного і спортивного виховання «Десантник», м. Київ

Владислав ГУК, вихованець гуртка юних фотоаматорів «Світлина» Будинку творчості дітей та юнацтва, м. Чернівці 

Богдан ВОЛОХ, студент Київського національного університету культури і мистецтв 

Артур НЕПОЧАТИХ, вихованець гуртка «Школа журналістики» Вишгородського міського центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», Київська обл.

ЗБІРНА НІДЕРЛАНДІВ, м. Утрехт, Нідерланди

Леонард ТОДУА, вихованець гуртка «АРТфотографія» інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

Номінація «РАДІОРОБОТА»

Дитяча інформаційна агенція «ПОЗИТИВ» Будинку дитячої та юнацької творчості, м. Сміла, Черкаська обл.

ВЛАДИСЛАВ ГУК, учень Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. N38

Номінація «НОВІ МЕДІА»

Ольга ПЛОТНІКОВА, вихованка медіастудії «AIDA» Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, студентка ВСП «Фаховий коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича»

Команда «ІРПІНЬTIME» Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

КЛУБ ЮНИХ КОРЕСПОНДЕНТІВ КПЗ «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості», Полтавська обл.

ОКСАНА ГАЛИЦЬКА, студентка Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

Номінація «МЕДІАПРОЄКТ»

Дар’я БОГАЧОВА, студентка Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, м. Київ

Євгенія ТУР, Аліна МАРЧЕНКО, учасниці команди «Репортер-Миргород»Миргородської станції юних техніків, Полтавська обл.

Номінація «ЛІТЕРАТУРНИЙ ТВІР»

Юлія СМУСЬ, вихованка гуртка «Репортери» інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва 

Ілля ГЕРМАН, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, с. Сенча, Лохвицький р-н, Полтавська обл.

Аніта КОВАЛЕНКО, вихованка гуртка «Телережисура» інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

Злата ЧЕРНОВА, студентка Оптико-механічного коледжу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, м. Київ

Вікторія БЕЛОГУР, вихованка гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді, м. Луцьк, Волинська обл.          

Діана ВІСКУШЕНКО, студентка Оптико-механічного коледжу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, м. Київ                       

Ємілія ХВОСТЕНКО, вихованка Кременчуцького міського будинку дитячої та юнацької творчості, м. Кременчук, Полтавська обл. 

Номінація «ЖУРНАЛІСТСЬКА РОБОТА»

Анастасія КОКОРА, вихованка cтудії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

Юлія РИХАЛЬСЬКА, вихованка гуртка «Журналісти електронних медіа» інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

Валентина ШИЛОВА, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, Полтавська обл.

Дмитро КОВАЛЬЧУК, вихованець гуртка «Журналістика для всіх» інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

Олеся БОРОВЛЬОВА, вихованка студії «Юн-прес» Центру дитячо‑юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

НГУЄН ТХІ ТХАО МІ, вихованець КЗПО «Кременчуцький міський будинок дитячої та юнацької творчості», Полтавська обл.

Кирил ДУЧКО, вихованець гуртка «Краєзнавча журналістика» інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва 

Анастасія БУЛАТКІНА, учениця 10-го кл. КЗО «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді», Дніпропетровська обл.

Аліна ШЕНЕНКО, студентка Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, м. Київ

Матеуш СЛОВАЦКІ, Палац молоді імені Юліана Тувіма в Лодзі, Республіка Польща

Емілія БЖОЗОВСЬКА, Палац молоді імені Юліана Тувіма в Лодзі, Республіка Польща

Номінація «ВІДЕОРОБОТА»

Анастасія РОМАНІВ, вихованка дитячої студії журналістики «МУР Територія успіху», с. Софіївська Борщагівка, Київська обл.

Колектив дитячої інформаційної агенції «ПОЗИТИВ» Будинку дитячої та юнацької творчості, м. Сміла, Черкаська обл.

Анна КРИЖАНІВСЬКА, вихованка гуртка журналістики КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Л. Ратушної»

Команда «МАЙБУТНІЙ ЖУРНАЛІСТ» Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва

Ярослава НАВРОЦЬКА, вихованка гуртка «Операторська майстерність» інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

Данило СЕМЕНКОВ, вихованець дитячої телестудії «Дзеркальце» ДУК «Централізована клубна система Молодечненського району», м. Молодечно, Республіка Білорусь 

КОМАНДА КАРАКАЛПАКСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, м. Нукус, Республіка Каракалпакстан, Узбекистан

КОЛЕКТИВ СВЯТОГІРСЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ ст. Святогірської міської ради, м. Святогірськ, Донецька обл.