ЛАУРЕАТИ

спецпремії XVІІІ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Номінація «ЖУРНАЛІСТСЬКА РОБОТА»

ВАДИМ ПОВАЛЯЄВ, вихованець Лиманського міського Центру позашкільної роботи, Донецька обл.   

ВІТАЛІЙ КОМОВИЧ, учень ЗЗСО І-ІІІ ст. №99, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.   

МАРІЯ СИМОНОВА, вихованка Медіа-центру «Зоряний TV» Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», м. Кременчук, Полтавська обл.         

КАТЕРИНА ЖАМБА, учениця НВК «ЗЗСО І-ІІ ст. – ліцей №7, Вінницької міської ради»            

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕЦЬ, вихованка студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.     

АНДРІЙ ФРОЛОВ, вихованець гуртка «Журналістика» Будинку дитячої творчості Подільського р-ну м. Києва           

АНФІСА КАЙДА, вихованка студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.    

МІЛЄНА МАТУСЕВИЧ, вихованка студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.    

МАРГАРИТА КОЧЕТКОВА, вихованкА студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.     

КОРНЕЛІЯ КОЛПАКЧІ, вихованка Лиманського міського Центру позашкільної роботи, Донецька обл. 

ДАРИНА ТРЕМБАЧ, студентка Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія», вихованка Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості, Полтавська обл.     

ТЕТЯНА ХАРЕНКО, студентка Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Тараса Шевченка          

АНАСТАСІЯ МЕЛЬНИК, студентка Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Тараса Шевченка  

ОЛЬГА МНИШЕНКО, студентка Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Тараса Шевченка      

ДАР’Я ГЕРГЕЛЬ, студентка Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Тараса Шевченка    

ТЕТЯНА УДОДОВА, учениця Лисичанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 8, Луганська обл.    

ЮЛІЯ ЗАБРОДІНА, вихованка гуртка «Ліра» Центру дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.  

Номінація «ВІДЕОРОБОТА»

МАРІЯ ТЕРЬОХІНА, учениця гімназії № 59 ім. О. Бойченка, м. Київ

ВІКТОР ЛИСЕНКО, учень гімназії № 59 ім. О. Бойченка, м. Київ       

ТЕТЯНА МАЛАНЯК, студентка Київського університету культури    

ДАР’Я МАЦАК, вихованка гуртка «Телекореспондент» ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва 

ДАРИНА ДЕХТЯРЕНКО, вихованка гуртка «Телекореспондент» ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва         

АНАСТАСІЯ МИРОН, вихованка гуртка «Телекореспондент» ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва   

ТЕТЯНА БИКОВА, вихованка Народного художнього колективу «Прес-клуб „Юний журналіст”», м. Хмельницький            

СОФІЯ КАРАСЬ, вихованка гуртка «Радіотелеведучий» НВК допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва            

ДМИТРО ЛИТВИНЕНКО, учень ЗЗСО І-ІІІ ст. №19, вихованця гуртка «19-NEWS» м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.      

ДИТЯЧА ТЕЛЕСТУДІЯ «ЗЕРКАЛЬЦЕ» (кер-к Дмитро Кондратюк) телестудії «Наше время», м. Молодечно, Білорусь            

Номінація «ГАЗЕТА»

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ОЦУВУМ-TIMES» Зразковoго художнього колективу гурток «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

Редакційний колектив ГАЗЕТИ «МАКСИМУМ» гуртка журналістики Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної

Редакційний колектив ГАЗЕТИ «ПОКОЛІННЯ М» дитячого медіацентру «K-video» Чернівецької гімназії № 2

Редакційний колектив ГАЗЕТИ «ЧОВЕН» Покровського педагогічного коледжу, Донецька обл.

Номінація «ФОТОРЕПОРТАЖ»

КСЕНІЯ ШАМПОРОВА, вихованка НВК допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва 

ALEXANDR HADI, Slavische school Carrousel Holland Utrecht, Holland

КАТЕРИНА ВОЛОЩУК, вихованка Чернівецького центру юних техніків імені Л. К. Каденюка

ЄЛИЗАВЕТА ОМЕЛЬЯНОВА, вихованка гуртка «АРТ-фотографія» ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

ПОЛІНА ПШЕНИЧКА, вихованка Клубу юних техніків «Кварц», м. Чернівці

ДАР’Я ЖУРАВЕЛЬ, вихованка гуртка «Журналістика» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М. А. Касьяна, Полтавська обл.

ДАРІЯ НАБОКА, вихованка МЕДІА-ЦЕНТРУ «ЗОРЯНИЙ TV» дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», м. Кременчук, Полтавська обл.

ПОЛІНА РУДЕНКО, вихованка гуртка журналістики «Прес-центр „ТСН”» ПДЮТ Центрально-Міського району м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Вихованці гуртка «ЮНИЙ ЖУРНАЛІСТ» (кер-к Синягівська І. С.) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

Номінація «МЕДІАПРОЄКТ»

ДАР’Я ЖУРАВЕЛЬ, вихованка гуртка «Журналістика» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М. А. Касьяна,Полтавська обл.

АННА ГАЛАВАЙ, вихованка гуртка «Прес-центр „ТСН”» Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-міського району м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

МАРІЯ ОСТАПОВИЧ, викладач Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Вихованці телестудії TV-projects#ПДМTV(кер-к Марина Катамай) Палацу дітей та молоді м. Славутич, Київська обл.

Номінація «Нові медіа»

Творчий колектив МЕДІА-ЦЕНТРУ «ЗОРЯНИЙ TV» (кер-к Євгенія Аболмасова) дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», м. Кременчук, Полтавська обл.

Рада Хмельницького міського учнівського самоврядування «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ МІСТА» (кер-к Ольга Валькова)

ОЛЬГА ПЛОТНІКОВА, вихованка гуртка «Моя майбутня професія» Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, студентка 2 курсу Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

Вихованці гуртка журналістики «ПРЕС-ЦЕНТР „ТСН”» (кер-к Алла Кузьменко) Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Колектив КЛУБУ ЮНИХ КОРЕСПОНДЕНТІВ (Празднічних Сабріна, Стоматова Розаліна, Згура Дарія, Гирич Оксана) Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості, Полтавська обл.

Номінація «ЛІТЕРАТУРНИЙ ТВІР»

ОЛЬГА КАЦАН, студентка 3-го курсу Університету Державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

АНАСТАСІЯ ХУДАН, студентка Криворізького державного педагогічного університету, Дніпропетровська обл.

МАРІЯ ПОЛХОВИЧ, учениця ЗЗСО І-ІІІ ст. № 98 м. Києва, вихованка гуртка «Літературна творчість» Київського Палацу дітей та юнацтва

Номінація «РАДІОРОБОТА»

АНАСТАСІЯ ПОТАПЕНКО, ВАЛЕРІЯ АНЦИФОРОВА, вихованки гуртка «Ліра» Центру дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. 

Колектив гуртка журналістики «ПРЕС-ЦЕНТР “ТСН”» (кер-к Алла Кузьменко) Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Номінація «ТРАДИЦІЇ І НОВАТОРСТВО»

ВАЛЕРІЙ КОВАЛЕНКО, заступник директора з НВР Криворізької ЗОШ І– ІІІ ст. №52, Дніпропетровська обл.

ЖАННА СТАШКО, керівник гуртка «Журналістика для всіх», завідувачка кабінету відділу ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва 

ОЛЬГА ВАЛЬКОВА, координатор роботи ради Хмельницького міського учнівського самоврядування «Нова генерація міста»

EDUARD FRANS PIETER SMIT and OKSANA SMIT, European Academy of Education, Amsterdam, Holland

ЄВГЕНІЯ АБОЛМАСОВА, керівник МЕДІА-ЦЕНТРУ «ЗОРЯНИЙ TV» дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», м. Кременчук, Полтавська обл.

МАЛІКА ДЖУМАМУРАТОВА, професор Каракалпакського державного университету ім. Бердаха, м. Нукус, Республіка Каракалпакстан, Узбекистан