НА ЧОЛІ ЮНКОРІВСЬКОГО РУХУ

#30роківЮНПРЕСу
#ПРЕСВЕСНА

На чолі юнкорівського руху ― Надія Іллюк, керівник інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, яка довгі роки віддала активній та плідній роботі з вихованцями та педагогами, що формують медіа простір країни. 

«Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва – ювіляр» ― наголосила пані Надія. ― Це місце сили юних киян, місце спокою і надії їх батьків, місце натхнення педагогів і вихованців. Це територія креативу й любові. Це надійний старт у життя. За все це ми дякуємо київській владі, Київському Палацу дітей та юнацтва, партнерам та друзям агентства.

«Прес – весна на Дніпрових схилах» – це і творення нових журналістських стандартів, нові медійні інструменти, надійний старт у професію. Цьогоріч Фестиваль проходить online. Роки минають, а «Прес – весна» залишається юною тому, що вона – весна.»

Також пані Надія нагадала, що упродовж двох днів працюватиме онлайн-редакція «ІнфоМанія», куди ви можете надсилати свої матеріали до 30-річчя агентства “ЮН-ПРЕС”, ділитися своїми враженнями від нового формату цьогорічного фестивалю, згадувати цікаві моменти під час перебування на фесті та участі у конкурсі.

А вже завтра гості та учасники матимуть змогу долучитися до майстер-класів, які проводитимуть науковці, викладачі профільних закладів вищої освіти, журналісти-професіонали, редактори ЗМІ, медіатренери.

Наостанок, пані Надія зауважила, що не дивлячись на довгий карантин і самоізоляцію, весна вступила в свої права. Не дарма наш фестиваль називається «Прес-весна на Дніпрових схилах». Адже це ― весна.

Veronika Zastolska,
керівник гуртків ІТА ЮН-ПРЕС КПДЮ