ПЕРЕМОЖЦІ

XVІІІ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Номінація «ЖУРНАЛІСТСЬКА РОБОТА»

ІІІ місце

ДІАНА-КАТЕРИНА РЕДЬКО, учениця Еколого-природничого ліцею №116, м. Київ

ОЛЬГА КАЦАН, студентка 3-го курсу Університету Державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

ІІ місце

ДМИТРО ПОЛУБОК, вихованець Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

ІМАШ БАУЕДДІНОВ, м. Нукус, Республіка Каракалпакстан, Узбекистан

РУСЛАНБЕК ДЖУМАНИЯЗОВ, бахши, м. Нукус, Республіка Каракалпакстан, Узбекистан

І місце

КСЕНІЯ УТКІНА, вихованка студії «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості «Дивосвіт»,Київська обл. 

АННА ОСТАНІНА, вихованка ТО «Школа журналіста» Лиманського міського центру позашкільної роботи, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Донецька обл.

Номінація «ГАЗЕТА»

ІІІ місце

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ ГУРТОК «ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ» (кер-к Василенко І. А.) Обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

ІІ місце

Гурток «ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ» (кер-к Василенко І. А.) Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва

Гурток «ПРЕС-ЦЕНТР „ТСН”» (кер-к Кузьменко А. М.) Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району Криворізької міської ради, Дніпропетровська обл.

І місце

Редколегія газети «ІРПІНЬTIME» Університету Державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Київська обл.

Номінація «ФОТОРЕПОРТАЖ»

ІІІ місце

ФОТОСТУДІЯ Палацу молоді ім. Ю. ТУВІМА (кер-к JolantaProszak) м. Лодзь, Польша

ЛЕОНАРД ТОДУА, вихованець гуртка «АРТфотографія» ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, м. Київ

ІІ місце

ДАР’Я КІНАШ, вихованка Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

ЛІЗА ВЕГЕРА, вихованка гуртка «Фотостудія» Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник», м. Київ

І місце

ВЕРОНИКА БАЛАШОВА, гурток «АРТфотографія» ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, м. Київ

Номінація «МЕДІАПРОЄКТ»

ІІІ місце

ДИТЯЧИЙ МЕДІАЦЕНТР «K-VIDEO» (кер-к Короп В. І.) Чернівецької гімназії №2

ОЛЕКСІЙ ВОРОНКІН, керівник проєкту «Арт-мозаїка» Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, Луганська обл. 

АРТЕМ ПОДЗЮБАНЧУК, учасник проєкту «Арт-мозаїка» 

ІІ місце

ОЛЕНА БІЛАШ, керівник гуртка «Журналістика» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А. Касьяна, Полтавська обл.

І місце

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ ГУРТОК «ЮНИЙ ЖУРНАЛІСТ» (кер-к Синягівська І. С.) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

Номінація «НОВІ МЕДІА»

ІІІ місце

ОЛЬГА КАЦАН, студентка 3-го курсу Університету державної фіскальної служби, м. Ірпінь, Київська обл.

ІІ місце

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ ГУРТОК «ЮНИЙ ЖУРНАЛІСТ» (кер-к Синягівська І. С.) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

І місце

МАРІЯ ЮДІНЦЕВА, вихованка гуртка «Журналістика та видавнича справа, учениця Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст. № 86, Дніпропетровська обл.

Номінація «ЛІТЕРАТУРНИЙ ТВІР»

ІІІ місце

ВЕРОНІКА МУЧАНКА, учениця НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей №7 ВМР», м. Вінниця 

ПОЛІНА КРАВЕЦЬ, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 імені Юрія Головатого, м. Бориспіль, Київська обл.

ІІ місце

АРТЕМ НОВАК, м. Київ

І місце

АННА КОСЦОВА, учениця СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням української мови та літератури № 273, м. Київ

Номінація «ВІДЕОРОБОТА»

ІІІ місце

ВАЛЕРІЯ ДАННБАУМ, вихованка Народного художнього колективу 

«Дитячо-юнацька телестудія „Грані”» Запорізького обласного Центру НТТУМ «Грані»

ОЛЬГА ПЛОТНІКОВА, вихованка гуртка «Моя майбутня професія» 

Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

ІІ місце

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ ГУРТОК «ЮНИЙ ЖУРНАЛІСТ» (кер-к Синягівська І. С.) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді 

АНЯ ГУСАР, учениця НВК «ЗОШ І ст. – гімназія імені В.Т. Сенатора», м. Сміла, Черкаська обл.

І місце

МАРІЯ ТЕРЬОХІНА, ВІКТОР ЛИСЕНКО, учні гімназії № 59 імені О. М. Бойченка, м. Київ 

КОМАНДА КОЛЕДЖУ ЧНУ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА (кер-к Остапович М. О.), м. Чернівці

Номінація «РАДІОРОБОТА»

ІІІ місце

ОЛЕНА КОРОЛЬОВА, КРИСТИНА АГЕЄВА, вихованки телерадіостудія «Зміна» Центру позашкільної освіти «Зміна» КМР, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

ІІ місце

ДИТЯЧА ІНФОРМАЦІЙНА АГЕНЦІЯ «КРИЛА» (кер-к Лисиця В. Г.) Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва 

І місце

МАРІЯ ШКУРКО, КАТЕРИНА ШАПОВАЛЕНКО, вихованки гуртка «Радіожурналіст» ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва

Номінація «ГОЛОС ПОКОЛІННЯ Z»

ІІІ місце

ЮЛІЯ ПОТАПЕНКО, редактор відділу «Сім’я» видання «Голос України», м. Київ

ІІ місце

МИРОСЛАВА ЗАБРОДСЬКА, керівник прес-служби Київського Палацу дітей та юнацтва 

І місце

ІГОР ДАРМОСТУК, шеф-редактор інтернет-видання «КиевВласть», м. Київ 

Номінація «ТРАДИЦІЇ І НОВАТОРСТВО»

ІІІ місце

ЯРОСЛАВ ЯЦЕВСЬКИЙ, викладач гуртка «SMM-просування. Лайфхаки» ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, м. Київ

ІІ місце

ОЛЕНА МІСЮКЕВИЧ, методист Міського палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» КМР, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

І місце

ЯРОСЛАВА БОНДАР, методист, керівник гуртка «Розробка мобільних додатків» Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді