ПЕРЕМОЖЦІ

СПИСОК

переможців ХІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу
«Прес-весна на Дніпрових схилах»
2021

Номінація «ФОТОРЕПОРТАЖ»

І місце

Дарина КІНАШ

вихованка студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

ІІ місце

Вероніка БАЛАШОВА

інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, м. Київ

ІІІ місце

Дарина НАБОКА

вихованка медіа-центру «Зоряний TV» КНП «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Номінація «ТРАДИЦІЇ І НОВАТОРСТВО»

І місце

Ірина СИНЯГІВСЬКА

керівник гуртка-методист зразкового художнього колективу «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

ІІ місце

Яна ЛЕБІДЬ

керівник гуртка-методист зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

ІІ місце

Олена БІЛАШ

керівник гуртка «Журналіст» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна, Полтавська обл.

ІІІ місце

Команда «РЕПОРТЕР-МИРГОРОД»

Миргородської станції юних техніків, Полтавська обл.

Керівник ― Микола Марченко

Номінація «РАДІОРОБОТА»

І місце

Дитяча інформаційна агенція «Крила»

Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва

ІІ місце

Катерина ШАПОВАЛЕНКО

інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, м. Київ

ІІІ місце

Валерія ЛІХАЧОВА

вихованка гуртка «Журналіст» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна, Полтавська обл.

Номінація «МЕДІАПРОЕКТ»

І місце

Амір АТАКОНИС

вихованець медіацентру Палацу школярів ім. Аль-Фарабі, м. Нур-Султан, Респу́бліка Казахстан (воспитанник медиацентра Дворца школьников им. Аль-Фараби, г. Нур-Султан, Респу́блика Казахстан)

ІІ місце

Медіацентр Палацу школярів ім. Аль-Фарабі, м. Нур-Султан, Респу́бліка Казахстан (Медіацентр Дворца школьников им. Аль-Фараби, г. Нур-Султан, Респу́бліка Казахстан)

ІІІ місце

Дитячий медіацентр «К-VIDEO» Чернівецької гімназії № 2

КОМАНДА зразкового художнього колективу «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

Номінація «ЛІТЕРАТУРНИЙ ТВІР»

І місце

ЄЛИЗАВЕТА ОМЕЛЬЧЕНКО

студентка Оптико-механічного коледжу Київського національного університету ім. Т. Шевченка, м. Київ

ІІ місце

Болобан ВАЛЕРІЯ

студентка Оптико-механічного коледжу Київського національного університету ім. Т. Шевченка, м. Київ

ІІІ місце

Мучанка ВЕРОНІКА

студентка І курсу Інституту журналістики, кіно і телебачення Київського міжнародного університету

ІІІ місце

Вікторія ШЕМІГОН

вихованка інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, м. Київ

Номінація «ЖУРНАЛІСТСЬКА РОБОТА»

І місце

Олександра ШТАНЬКО

вихованка студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

І місце

Олег СИНЯК

Вихованець ТО «Школа журналіста» Лиманського міського Центру позашкільної роботи Лиманської міської ради, Донецька обл.

ІІ місце

Анна ОСТАНІНА

вихованка ТО «Школа журналіста» Лиманського міського Центру позашкільної роботи Лиманської міської ради, Донецька обл.

ІІ місце

Дмитро ПОЛУБОК

вихованець студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

ІІІ місце

Марія ЛИСЕНКО

вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва

ІІІ місце

Поліна КРИВЦУН, Анастасія ДУДКА

вихованки студії «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.

Номінація «ГОЛОС ПОКОЛІННЯ Z»

І місце

Інформаційно-рекламний тижневик «ЕХО»

та вихованці гуртка «Журналістика» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна, Полтавська обл.

ІІ місце

Олена КОНОВАЛОВА

журналістка порталу «Лозова. City», керівник гуртка «Дитяче телебачення» Лозівського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Лозова, Харківська обл.) 

ІІ місце

Дитячий журнал-каталог «STILNYASHKA»

ГО «Талановиті діти Рівненщини» (керівник Наталія Шмідт), м. Рівне

ІІІ місце

Команда «MOLODMEDIA»

гуртка «Громадська журналістика»

відділу PR-технологій та медіавиробництва

Київського Палацу дітей та юнацтва, м. Київ

ІІІ місце

Дитяча телестудія «ДЗЕРКАЛЬЦЕ»

ДЗК «Централізована клубна система Молодечненського району», м. Молодечно, Республіка Білорусь

Детская телестудия «ЗЕРКАЛЬЦЕ»

ГУК «Централизованная клубная система Молодечненского района», Республика Беларусь, г. Молодечно

Номінація «ВІДЕОРОБОТА»

І місце

Дитяча ТВ студія «ОБОВСЕМКА»

Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості, Харківська обл.

І місце

ŁÓDZKA TELEWIZJA MŁODZIEŻOWA

Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi     

Łódź, Республіка Польща

ІІ місце

Студія дитячого телебачення MÓW PRODUCTION

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

ІІ місце

Дар’я МОЛОТОВСЬКА

Вихованка Палацу школярів імені Аль-Фарабі

м. Нур-Султан, Республіка Казахстан

Дарья МОЛОТОВСКАЯ

воспитанница Дворца школьников имени Аль-Фараби,

г. Нур-Султан, Республіка Казахстан

ІІІ місце

Телекомпанія «ОКО»

Кіровоградської гімназії нових технологій навчання, м. Кропивницький

ІІІ місце

Насекайло Евген

вихованець дитячої телестудії «Дзеркальце»

ДЗК «Централізована клубна система Молодечненського району», м. Молодечно, Республіка Білорусь

Насекайло Евгений

воспитанник детской телестудии «Зеркальце»

ГУК «Централизованная клубная система Молодечнеского района», г. Молодечно, Республика Беларусь

Номінація «НОВІ МЕДІА»

І місце

Команда «TEENAGEHAPPINESS»

гурток «Дизайн ЗМІ»

інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, м. Київ

ІІ місце

Команда «TIKTOKTEAM»

гурток «Медіадизайн»

інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, м. Київ

ІІІ місце

«Нова генерація міста»

Авторський колектив ради Хмельницького міського учнівського самоврядування

Номінація «ГАЗЕТА»

I місце

Гурток журналістики «Шкільна газета ,,ДИВОnews 61’’»

ЗОШ І-ІІІ ст. N 61, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

II місце

Зразковий художній колектив гурток «Школа журналістики»

Газета «Країна Творчості»

Обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

II місце

Команда «НЕФОРМАТ»

Студія «Юн-прес» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої Спецвипуск газети «Неформат»

м. Бердянськ, Запорізька обл.

III місце

Команда «VIN MEDIA TEAM»

Газета «VTL Times»

КЗ «Вінницький технічний ліцей»

III місце

Прес-центр «СВІТАНОК»

Газета «Світанок»

Гімназія N 127, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

III місце

Зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог»

Журнал для підлітків «LOOK»

Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді

#ІТА_ЮН-ПРЕС , #КПДЮ , #ПРЕС_ВЕСНА