Усім, хто ЗАСНУВАВ, ПРАЦЮЄ та ПІДТРИМУЄ ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ!

#30роківЮНПРЕСу
#КПДЮ

Щиро вітаємо вас із 30-річчям від усієї команди МедіаЦентру «ОКО». Наш маленький, але з 20-річним досвідом роботи, Центр Кіровоградської гімназії нових технологій навчання міста Кропивницького, відкриває інформаційний простір учням, містянам, жителям України, закордонним партнерам, жителям країн Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки.

Як це нам вдалося? Здогадалися? Завдяки партнерським стосункам з ВАМИ, ювіляри! Наша молодь разом із вихованцями ІТА ЮН-ПРЕС Київського Палацу дітей та юнацтва 15 років поспіль брала участь у заходах у Палаці «Україна», «Жовтневому Палаці» столиці, Міжнародних фестивалях у Києві, Мінську, Молодечному, Славутичі, Лодзі, таборах: «Артек», «Артек-Буковель», зборах на морі у Сергіївці. 

Половину ВАШОГО творчого життя МИ РАЗОМ З ВАМИ, МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ! Така співпраця для нас, – учнів та студентів, – неймовірний досвід та нові знайомства, «світ без кордонів» та школа толерантності. Без цього майбутнє неможливо.

Бажаємо вашому педагогічному творчому та дружньому колективу невичерпного натхнення, розвитку, процвітання, креативних вихованців, які з часом, поповнять славну когорту українських, і не тільки, медійників!

Аліна Руденко, студентка факультету журналістики, Олександра Тарасенко, Милана Шлапак, Олег Ліфер. 
З повагою, команда МедіаЦентру «ОКО», м. Кропивницький.

На фото: Олег Ліфер, заступник директора Кіровоградської гімназії нових технологій навчання