ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 3 «ШАХМАТИ НА ВОДІ»

Інтерв’ю з Сергієм ПОЛІЩУКОМ, Першим віце-президентом ГО «Вітрильна Федерація України», Командором Вітрильного крейсерсько-перегонового союзу України.

Вже третій день на Київському водосховищі біля Вишгорода проходить велика регата – Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат. Юні репортери ІТА ЮН-ПРЕС Київського Палацу дітей та юнацтва слідкують за ситуацією, тримають «руку на пульсі» подій, беруть інтерв’ю в учасників, їхніх тренерів та організаторів цього цікавого й потужного змагання, а ще – ведуть свій електронний щоденник на сторінці фейсбуку.

Сергій ПОЛІЩУК відзначив натхнення юних учасників і високий рівень організації цих змагань. Він пояснив, що вітрильний спорт часто називають «шахматами на воді» за необхідність прораховувати кожний свій крок. Без цього неможливі перемоги!Вихованець КПДЮ (в рад. часи – Київський палац піонерів та школярів ім. М. Островського), він прийшов у 1972 році сюди займатися в секцію вітрильного спорту до тренера Ю. Г. Даценко.

Палац завжди дбав про своїх вихованців, навіть якщо вони переходили в інші товариства. Вони всеодно тренувалися на цій базі на березі Київського водосховища і для них створювалися всі умови. «Без таких осередків не буде вітрильництва» – сказав пан Сергій в інтерв’ю юним журналістам. Ще він наголосив на важливості медіапідтримки й популяризації вітрильного спорту в соцмережах, електронних, а також у друкованих спортивних виданнях.

До речі, Сергій ПОЛІЩУК є головним редактором і видавцем журналу «Шкипер». Це видання ось уже 22 роки є офіційним медіапартнером Федерації і має неабиякий професійний вплив на розвиток вітрильного спорту в Україні.

Інтерв"ю з Сергієм Поліщуком, Першим Віце-Президентом Федерації вітрильного спорту в Україні

ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 3«ШАХМАТИ НА ВОДІ» Інтерв’ю з Сергієм ПОЛІЩУКОМ, Першим віце-президентом ГО «Вітрильна Федерація України», Командором Вітрильного крейсерсько-перегонового союзу України.Вже третій день на Київському водосховищі біля Вишгорода проходить велика регата – Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат. Юні репортери ІТА ЮН-ПРЕС Київського Палацу дітей та юнацтва слідкують за ситуацією, тримають «руку на пульсі» подій, беруть інтерв’ю в учасників, їхніх тренерів та організаторів цього цікавого й потужного змагання, а ще – ведуть свій електронний щоденник на сторінці фейсбуку.Сергій ПОЛІЩУК відзначив натхнення юних учасників і високий рівень організації цих змагань. Він пояснив, що вітрильний спорт часто називають «шахматами на воді» за необхідність прораховувати кожний свій крок. Без цього неможливі перемоги!Вихованець КПДЮ (в рад. часи – Київський палац піонерів та школярів ім. М. Островського), він прийшов у 1972 році сюди займатися в секцію вітрильного спорту до тренера Ю. Г. Даценко.Палац завжди дбав про своїх вихованців, навіть якщо вони переходили в інші товариства. Вони всеодно тренувалися на цій базі на березі Київського водосховища і для них створювалися всі умови. «Без таких осередків не буде вітрильництва» – сказав пан Сергій в інтерв’ю юним журналістам.Ще він наголосив на важливості медіапідтримки й популяризації вітрильного спорту в соцмережах, електронних, а також у друкованих спортивних виданнях. 👉👉До речі, Сергій ПОЛІЩУК є головним редактором і видавцем журналу «Шкипер». Це видання ось уже 22 роки є офіційним медіапартнером Федерації і має неабиякий професійний вплив на розвиток вітрильного спорту в Україні.Відео Ручко Олександра #КПДЮ #ІТАЮНПРЕС#Київський_Палац_дітей_та_юнацтва#Департамент_освіти_і_науки#30роківЮНПРЕСу#КМДА

Опубліковано Інформаційно-творче агентство "ЮН-ПРЕС" Пʼятниця, 4 вересня 2020 р.

Відео Ручко Олександра

#КПДЮ #ІТАЮНПРЕС #Київський_Палац_дітей_та_юнацтва #Департамент_освіти_і_науки #30роківЮНПРЕСу #КМДА