ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 4 ГЕРОЇ РЕГАТИ: інтерв’ю під вітрилами

Вихованці ІТА ЮН-ПРЕС Київського Палацу дітей та юнацтва продовжують висвітлювати хід Чемпіонату України з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат у своєму відеощоденнику «Щоденник вітрил» на сторінках у фейсбуці та в інстаграмі. Вони вирішили ближче познайомити нас із учасниками, які цими теплими днями підкорюють хвилі Київського водосховища – юними героями регати – сміливими і зухвалими.

Юних журналістів увесь час цікавило, що змусило цих хлопців і дівчат звернути увагу на такий мужній вид спорту як вітрильний і не менш – їхні очікування від Чемпіонату. Виявилося, що всі вони приїхали за перемогою. Катерина Шаповаленко, вихованка гуртка “Телережисура” ІТА ЮН-ПРЕС, знайомить нас із своєю героїнею – Мирославою Борицькою з Миколаєва.Мирослава вже чекає початку змагань, поки інші учасники ще готують яхти до запливу.

Парус налаштовано, технічний стан рульвої частини перевірено, тактику з’ясовано. Її батько тренує і всю команду “Атлант”, тож такі дії – для неї звична справа.”Парусний спорт виховує дисципліну і витривалість, – каже Мирослава. Якщо цього не буде, то навряд чи можна витримати кількагодинні заняття від трьох разів на тиждень, круглий рік”. Крім цього дівчина знаходить час і на своє друге хобі – малювання на одязі. В майбутньому має наміри створити дизайн одягу і для яхтсменів з її клубу. А наразі йде творити чергову перемогу на водному полотні!

Отже, як усе було. Дівіться інтерв’ю із звичайними героями.

Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат 2020. ДЕНЬ 4

ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 4ГЕРОЇ РЕГАТИ: інтерв’ю під вітриламиВихованці ІТА ЮН-ПРЕС Київського Палацу дітей та юнацтва продовжують висвітлювати хід Чемпіонату України з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат у своєму відеощоденнику «Щоденник вітрил» на сторінках у фейсбуці та в інстаграмі. Вони вирішили ближче познайомити нас із учасниками, які цими теплими днями підкорюють хвилі Київського водосховища – юними героями регати – сміливими і зухвалими. Юних журналістів увесь час цікавило, що змусило цих хлопців і дівчат звернути увагу на такий мужній вид спорту як вітрильний і не менш – їхні очікування від Чемпіонату. Виявилося, що всі вони приїхали за перемогою. Катерина Шаповаленко, вихованка гуртка "Телережисура" ІТА ЮН-ПРЕС, знайомить нас із своєю героїнею – Мирославою Борицькою з Миколаєва.Мирослава вже чекає початку змагань, поки інші учасники ще готують яхти до запливу. Парус налаштовано, технічний стан рульвої частини перевірено, тактику з'ясовано. Її батько тренує і всю команду "Атлант", тож такі дії – для неї звична справа."Парусний спорт виховує дисципліну і витривалість, – каже Мирослава. Якщо цього не буде, то навряд чи можна витримати кількагодинні заняття від трьох разів на тиждень, круглий рік". Крім цього дівчина знаходить час і на своє друге хобі – малювання на одязі. В майбутньому має наміри створити дизайн одягу і для яхтсменів з її клубу. А наразі йде творити чергову перемогу на водному полотні!Отже, як усе було. Дівіться інтерв’ю із звичайними героями.Відео Ручко Олександра#КПДЮ #ІТАЮНПРЕС#Київський_Палац_дітей_та_юнацтва#Департамент_освіти_і_науки#30роківЮНПРЕСу#КМДА

Опубліковано Інформаційно-творче агентство "ЮН-ПРЕС" Субота, 5 вересня 2020 р.

Відео Ручко Олександра