• Пн. Тра 16th, 2022

ЩОДЕННИК ВІТРИЛ. ДЕНЬ 6 ПОВНИЙ ШТИЛЬ, НАГОРОДИ Й … ПИРОГИ!

ВідРедактор

Вер 7, 2020

Завершився Чемпіонат України з вітрильного спорту – 2020 серед юнаків і дівчат на Київському водосховищі, який проходив із 02 по 07 вересня в районі Вишгорода Київської області. На дистанцію вийшли більше 160-ти юних спортсменів віком від 7 до 17 років. Вони представляли свої команди з 10 -ти областей України. Юні учасники, як і їхні тренери, очікували на перемогу, мріяли про вітер та везіння й попутно набиралися досвіду великих перегонів.

В останній день великої регати повний штиль на морі вирішив дати учасникам можливість відпочити, просушити вітрила перед дорогою додому. Тому, коли журналісти ЮН-ПРЕСу приїхали в яхт-клуб КПДЮ для висвітлення урочистого закриття регати, база була схожа на вулик, у який влітали та вилітали бджоли, – юні яхтсмени згортали вітрила, ховали щогли й закріпляли судна для подорожі додому.

А дружня палацівська команда з ентузіазмом взялася проводити лотерейний розіграш призів та готуватися до церемонії нагородження переможців. Не обійшлося без гостей і подарунків, які розглядали усією командою. Призери гордо позували перед камерами і трохи ніяковіли, даючи інтерв’ю дорослим професіоналам із ЮН-ПРЕСу.

На урочистостях був присутній Перший заступник міністра молоді і спорту Сергій Симонов. Він особисто вручив нагороди переможцям і завірив усіх, що дитячо-юнацькому спорту – БУТИ!!”

Родзинкою на тортику” стали духмяні домашні пироги, які так дбайливо заздалегідь замовила й роздала всім командам-учасницям господиня цього свята – Оксана Добровольська, директор Київського Палацу дітей та юнацтва. Ну що ж, змагання закінчилися, дитячі голоси на базі вщухли, робочі будні диктують нові завдання. Добре, коли їх виконують майстри своєї справи. Довіра зростає.

У репортажі використані фото Любові Котляр та Жанни Сташко

#КПДЮ #ІТАЮНПРЕС #Київський_Палац_дітей_та_юнацтва #Департамент_освіти_і_науки #30роківЮНПРЕСу #КМДА