ЖУРІ

ХVIІІ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Номінація «ЖУРНАЛІСТСЬКА РОБОТА»

Голова журі:

Наталія ЗИКУН, заслужений журналіст України, кандидат філологічних наук, доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри української словесності та культури Національного університету ДПС України.

Члени журі: 

Ігор ДАРМОСТУК, шеф-редактор інтернет-видання «Київ.Vласть».

Леонід ФРОСЕВИЧ, заслужений журналіст України, головний редактор інтернет-видання «Український репортер».

Наталія КОСТИЛЄВА, кандидат історичних наук, координатор журналу «Стіна».

Координатор номінації

Наталія ПЛОХОТНЮК, методист, керівник гуртків «Репортери» та «TRAVEL-журналістика» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, журналіст.

Номінація «ГАЗЕТА»

Голова журі:

Наталія ХАРЧЕНКО, кандидат педагогічних наук, завідувачка лабораторії Інституту проблем виховання НАПН України, старша наукова співробітниця, проєктна керівницяТОВ «Видавнича група «Шкільний світ».

Члени журі:

Лариса ШУЛІНОВА, кандидат філологічних наук, доцент кафедри стилістики та мовної комунікації Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка.

Олена ВЛАСЕНКО, редактор газет «Директор школи» та «Позашкілля»ТОВ«Видавнича група «Шкільний світ», член Національної спілки журналістів України.

Координатор номінації

Майя ГУРЖУЄНКО, психолог, керівник гуртків відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС»КПДЮ.

Номінація «ЛІТЕРАТУРНИЙ ТВІР»

Голова журі:

Алла МИКОЛАЄНКО, кандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач кафедри «PR і журналістика» Київського національного університету культури і мистецтв. 

Члени журі:

Наталія ГАВРИШЕВСЬКА, літератор, член Національної спілки письменників України.

Олександр ПОДОЛЯК, редактор ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ».

Координатор номінації

Анна САВЧЕНКО, редактор, керівник гуртка «Українська мова. Лексика. Стилістика» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, головна редакторка проєкту «КОЗА-ДИСК» Цифрового видавництва МСFR

Номінація «ФОТОРЕПОРТАЖ»

Голова журі:

Віталій ЗАПОРОЖЧЕНКО, заслужений діяч культури України, член Національної спілки кінематографістів України, член Національної спілки фотохудожників України, член UGC IMAGO (Steadicam Operators Association).

Члени журі:

Ярослав ГОЛУБЧИК, професійний фотограф, член Національної спілки фотохудожників України, керівник гуртків «АРТ-фотограф» та «Фоторепортер» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Марія СЛОБОЖАН, професійний фотограф, член Національної спілки фотохудожників України.

Анна КУЗНЄЦОВА, фотограф, художник, автор персональних виставок фотографій та живопису. 

Координатор номінації

Володимир КУЛАК, керівник гуртка «Фотоаматори» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Номінація «ВІДЕОРОБОТА»

Голова журі: 

Андрій ДМИТРУК, український письменник, сценарист, член Національної спілки кінематографістів України та Національної спілки письменників України. 

Члени журі: 

Анна ПОЛІСУЧЕНКО, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри «PR і журналістика» Київського національного університету культури і мистецтв.

Тетяна ОСИКО, тележурналіст, режисер ТБ, викладач, лауреат всеукраїнських та міжнародних кіно- та теле- фестивалів («Пролог», «Агросвіт», «Молодість»).

Координатор номінації

Олександр РУЧКО, завідувач лабораторії, керівник гуртка «Відеоблогінг» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, журналіст, письменник. 

Номінація «РАДІОРОБОТА»

Голова журі:

Ігор СЕРЕДА, випускаючий редактор РадіоМ.

Члени журі:

Валентин КОРНІЄНКО, музичний редактор Радіо П’ятниця.

Людмила ТЯГНИРЯДНО, ведуча Українського радіо.

Координатор номінації

Юлія СКОРОБОГАЧ, керівник гуртка «Радіожурналіст» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, журналістка телеканалу «1+1».

Номінація «МЕДІАПРОЄКТ»

Голова журі:

Анжеліка ДОСЕНКО, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики і нових медіа КУБГ, член НСЖУ, керівник гуртків відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Члени журі: 

Олексій ШУМІЛЕНКО, викладач MediaHabКПДЮ, лідер ГБ2019, засновник проєктуKPItv. 

Владислав СТЕПАНЕНКО, викладач MediaHabКПДЮ, лідер ГБ2019, засновник проєкту Molodmedia. 

Координатор номінації

Олена КОЗАК, завідувач кабінету, керівник гуртка «Медіаосвіта та відеопродакшин» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Номінація «НОВІ МЕДІА»

Голова журі:

Олексій СИТНИК, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.

Члени журі

Марія КРАВЧУК, начальник відділу контрольно-аналітичної та організаційної роботи Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Данило ФІЛОНЕНКО, кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.   

Координатор номінації

Єлизавета БАРИЛИК, методист, керівник гуртків «Блогінг» та «Телеведучий» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Номінація «ТРАДИЦІЇ ТА НОВАТОРСТВО»

Голова журі: 

Оксана ВОЛОШЕНЮК, менеджер медіаосвітніх програм МГО «Академія української преси», мистецтвознавець, науковий співробітник відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАНУ.   

Члени журі: 

Олена ЛИТОВЧЕНКО, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник Лабораторіїпозашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України

Світлана ДМИТРЕНКО, головний редактор ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ».

Координатор номінації

Жанна СТАШКО, завідувач кабінету, керівник гуртків «Журналістика для всіх» та «Основи медіазнань» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, керівник проєкту MediaCamp.

Номінація «ГОЛОС ПОКОЛІННЯ Z»

Голова журі: 

Ольга КОНДРАТЮК, студентка Київського національного університету культури і мистецтв, кореспондент інформагентства «Інтерфакс-Україна.

Члени журі

Дар’я ГОНЧАРЕНКО, учениця 10-го класу гімназії імені С. І. Олійника м. Бровари, учасниця проєктів: «М18: ми можемо більше», «Молода КороНація».  

Марія ГАВРИЛЮК, учениця 11-го класу київської ЗОШ І-ІІІ ст. № 239, учасник проєктів: Steam fest, «Нормальна Медіашкола», «М18: ми можемо більше», Schüller wettbewerb (Німеччина). 

Дар’я МАЦАК, студентка коледжу Київського міжнародного університету за спеціальністю «Журналістика». Волонтерка Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Призерка конкурсу «Журналістське розслідування/дослідження «Київ крізь призму журналістики». Учасник проєкту «Найбільший урок у світі» 2018.

Координатор номінації

Олеся КАТРИЧ, методист, керівник «Школи основ журналістики» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, член Національної спілки журналістів України.