ЖУРІ

ХIX-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Номінація «ЖУРНАЛІСТСЬКА РОБОТА»

Голова журі:

Наталія ЗИКУН, заслужений журналіст України, кандидат філологічних наук, доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри української словесності та культури Національного університету ДПС України.

Члени журі: 

Ігор ДАРМОСТУК, шеф-редактор інтернет-видання «Київ.Vласть».

Олександра ГОРЧИНСЬКА, журналіст видання «НВ».

Наталія КОСТИЛЄВА, кандидат історичних наук, координатор журналу «Стіна».

Координатор номінації

Наталія ПЛОХОТНЮК, методист, керівник гуртків «Репортери» та «Краєзнавча журналістика» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, журналіст.

Номінація «ГАЗЕТА»

Голова журі:

Наталія ХАРЧЕНКО, кандидат педагогічних наук, завідувачка лабораторії Інституту проблем виховання НАПН України, старша наукова співробітниця, проєктна керівницяТОВ «Видавнича група «Шкільний світ».

Члени журі:

Лариса ШУЛІНОВА, кандидат філологічних наук, доцент кафедри стилістики та мовної комунікації Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка.

Олена ВЛАСЕНКО, редактор газет «Директор школи» та «Позашкілля»ТОВ«Видавнича група «Шкільний світ», член Національної спілки журналістів України.

Координатор номінації

Майя ГУРЖУЄНКО, психолог, керівник гуртків відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС»КПДЮ.

Номінація «ЛІТЕРАТУРНИЙ ТВІР»

Голова журі:

Ігор СТЕПУРІН, видавець, керівник видавництва “Саміт-Книга”, голова Благодійного фонду “Бібліотечна країна”.

Члени журі:

Юрій ТЕЛЕЦЬ, літературознавець, літературний критик, редактор.

Анна ДЕМИДОВА, українська письменниця, членкиня Національної спілки письменників України, сценарист і продюсер.

Координатор номінації

Анна САВЧЕНКО, редактор, керівник гуртка «Українська мова. Лексика. Стилістика» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, головна редакторка проєкту «КОЗА-ДИСК» Цифрового видавництва МСFR.

Номінація «ФОТОРЕПОРТАЖ»

Голова журі:

Ігор БЕЛЬСЬКИЙ, фотограф, художник, актор, член Національної спілки фотохудожників України.

Члени журі:

Аліна ВЕГЕРА, заступник директора ЗПО “Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді “Десантник””.

Марія СЛОБОЖАН, професійний фотограф, член Національної спілки фотохудожників України.

Координатор номінації

Ярослав ГОЛУБЧИК, професійний фотограф, член Національної спілки фотохудожників України, керівник гуртків «АРТ-фотограф» та «Фоторепортер» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Номінація «ВІДЕОРОБОТА»

Голова журі: 

Андрій ДМИТРУК, український письменник, сценарист, член Національної спілки кінематографістів України та Національної спілки письменників України. 

Члени журі: 

Анна ПОЛІСУЧЕНКО, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри «PR і журналістика» Київського національного університету культури і мистецтв.

Людмила ТОМАШПОЛЬСЬКА, завідувачка кабінетом ІТА “ЮН-ПРЕС” КПДЮ, заслужений діяч мистецтв України.

Координатор номінації

Олександр РУЧКО, завідувач лабораторії, керівник гуртка «Відеоблогінг» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, журналіст, письменник. 

Номінація «РАДІОРОБОТА»

Голова журі:

Ігор СЕРЕДА, випускаючий редактор РадіоМ.

Члени журі:

Валентин КОРНІЄНКО, музичний редактор Радіо П’ятниця.

Людмила ТЯГНИРЯДНО, ведуча Українського радіо.

Координатор номінації

Юлія СКОРОБОГАЧ, керівник гуртка «Радіожурналіст» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, журналістка телеканалу «1+1».

Номінація «МЕДІАПРОЄКТ»

Голова журі:

Віталій ГАНДЗЮК, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент. Доцент кафедри журналістики і нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка.

Члени журі: 

Діана НАКОНЕЧНА, випускаюча продюсарка телеканалу «Україна».

Олександра ПАНАСЕНКО, лінійний продюсер кампанії «Forside production».

Координатор номінації

Анжеліка ДОСЕНКО, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики і нових медіа КУБГ, член НСЖУ, керівник гуртків відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Номінація «НОВІ МЕДІА»

Голова журі:

Олексій СИТНИК, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.

Члени журі

Марія КРАВЧУК, начальник відділу контрольно-аналітичної та організаційної роботи Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Данило ФІЛОНЕНКО, кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.   

Координатор номінації

Єлизавета БАРИЛИК, методист, керівник гуртків «Блогінг» та «Телеведучі» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

Номінація «ТРАДИЦІЇ ТА НОВАТОРСТВО»

Голова журі: 

Оксана ВОЛОШЕНЮК, менеджер медіаосвітніх програм МГО «Академія української преси», мистецтвознавець, науковий співробітник відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАНУ.   

Члени журі: 

Олена ЛИТОВЧЕНКО, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник Лабораторіїпозашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України

Людмила ГОЛУБЕНКО, методист навчально-методичного відділу Київського Палацу дітей та юнацтва.

Координатор номінації

Жанна СТАШКО, завідувач кабінету, керівник гуртків «Журналістика для всіх» та «Основи медіазнань» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, керівник проєкту MediaCamp.

Номінація «ГОЛОС ПОКОЛІННЯ Z»

Голова журі: 

Ольга КОНДРАТЮК, студентка Київського національного університету культури і мистецтв, кореспондент інформагентства «Інтерфакс-Україна.

Члени журі

Катерина ШАПОВАЛЕНКО, вихованка ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва, переможниця фестивалю-конкурсу “Прес-весна на Дніпрових схилах” (2019, 2020).

Андрій ЧЕНЦОВ, вихованець ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва, учасник школи спортивної журналістики “МАЛІОК. Зірочки про зірок”.

Координатор номінації

Олеся КАТРИЧ, методист, керівник «Школи основ журналістики» відділу «ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, член Національної спілки журналістів України.

#ІТА_ЮН-ПРЕС , #КПДЮ , #ПРЕС_ВЕСНА